Polski
English
Szukaj
Dzisiaj jest piątek, 14 grudnia 2018 roku.
ul. Konarskiego 18, 44-100 GLIWICE
tel. +48 32 237 21 74 fax. +48 32 237 26 80
e-mail: imiue@polsl.pl
Kadra
Kierownik Zakładu
Nazwisko i imię Sylwester Kalisz
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr hab. inż. Telefon +48 32 237 11 63
Stanowisko prof. nadzw. Pokój B 210
Adres e-mail sylwester.kalisz@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93




Profesorowie
Nazwisko i imię Marek Pronobis
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień prof. dr hab. inż. Telefon +48 32 237 12 73
Stanowisko profesor, Kierownik ZKiWP Pokój B 205
Adres e-mail marek.pronobis@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Profesorowie Politechniki Śląskiej
Docenci
Nazwisko i imię Franciszek Gramatyka
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień doc. dr inż. Telefon +48 32 237 11 78
Stanowisko docent Pokój B 212
Adres e-mail franciszek.gramatyka@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Adiunkci i wykładowcy
Nazwisko i imię Bartłomiej Hernik
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 11 96
Stanowisko adiunkt Pokój B 203
Adres e-mail bartlomiej.hernik@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Robert Wejkowski
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 11 63
Stanowisko adiunkt Pokój B 210
Adres e-mail robert.wejkowski@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Asystenci
Nazwisko i imię Szymon Ciukaj
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 11 96
Stanowisko asystent Pokój B 203
Adres e-mail szymon.ciukaj@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Mateusz Tymoszuk
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 11 52
Stanowisko Asystent naukowy Pokój B 208
Adres e-mail mateusz.tymoszuk@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Doktoranci
Nazwisko i imię Waldemar Gądek
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 23 79
Stanowisko doktorant Pokój B-214
Adres e-mail waldemar.gadek@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Katarzyna Jagodzińska
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 11 52
Stanowisko doktorant Pokój B-208
Adres e-mail katarzyna.jagodzinska@polsl.pl Fax


Nazwisko i imię Tomasz Kress
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 11 74
Stanowisko samodzielny referent techniczny Pokój B 209
Adres e-mail tomasz.kress@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Izabella Maj
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 23 79
Stanowisko doktorantka Pokój B 214
Adres e-mail izabella.maj@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Jakub Sobieraj
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon
Stanowisko Pokój
Adres e-mail jakubsobieraj7@gmail.com Fax


Nazwisko i imię Joanna Wnorowska
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon
Stanowisko doktorant Pokój B 214
Adres e-mail joanna.wnorowska@polsl.pl Fax


Pracownicy inżynieryjno-techniczni
Nazwisko i imię Kazimierz Mroczek
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 13 87
Stanowisko starszy specjalista naukowo-techniczny Pokój B 216
Adres e-mail kazimierz.mroczek@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Wacław Wojnar
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień dr inż. Telefon +48 32 237 23 74
Stanowisko starszy specjalista inżynieryjno-techniczny Pokój B 211
Adres e-mail waclaw.wojnar@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Pracownicy administracyjni
Nazwisko i imię Maria Miękicka-Chodorowska
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień Telefon +48 32 237 12 73
Stanowisko specjalista administracyjny Pokój B 205
Adres e-mail maria.mekicka@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Nazwisko i imię Agnieszka Petrusiewicz
Zakład Zakład Kotłów i Wytwornic Pary
Stopień mgr inż. Telefon +48 32 237 12 73
Stanowisko specjalista administracyjny Pokój B 205
Adres e-mail apetrusiewicz@polsl.pl Fax +48 32 237 21 93


Pracownicy emerytowani